Türk Bayrağı İngiltere Bayrağı Irak Bayrağı

Her zaman hayalleri önemsedik...

Çevreye duyarlı, doğaya saygılı projeler...

Müşteri memnuniyeti, memnuniyetimizdir.

Hayatı kolaylaştıran projelerin yanındayız.

Hedefimiz, kendi alanında öncü, global pazarda söz sahibi olmaktır.

Miad Tur, Irak Havayolları ile sözleşmesini 5 yıla uzattı

Miad Tur, Irak Havayolları ile 3 yılık olan sözleşmesini 5 yıla uzattı. Irak Ulaştırma Bakanlığı’nın ve Irak Havayolları’nın Miad Tur’un hizmetlerinden duyduğu memnuniyetin bir sonucu olan yeni sözleşme ile Miad Tur, 2017 yılına kadar Irak Havayolları’nın Türkiye’deki tüm havacılık alanındaki hizmetlerini yürütecek. Konu ile ilgili Bağdat’a giden Miad Tur Genel Müdürü Sayın Aslı Topçu ve Bilet Satış Sorumlusu Sayın Neval Derveş düzenlenen bir tören ile yeni sözleşmeyi imzaladı. İmza törenine Irak Havayolları Genel Müdürü Kaptan Saad Mehdi Al ve Irak Havayolları Genel Müdür Yardımcısı Abdulmecid Al Amiri de katıldı.

Irak Ulaştırma Bakanlığı ve Irak Havayolları tarafından Miad Tur, diğer ülke temsilciliklerine örnek gösterilirken, şirkete özel teşekkür dilekleri iletildi. Miad Tur, Irak Havayolları temsilciğini 2012 Ağustos ayında alarak hizmet vermeye başlamıştı. Miad Tur, GSA hizmetleri kapsamında Irak Havayolları’nın Türkiye’de Temsil - Gözetim hizmetini de yürütüyor.

Geçtiğimiz Ağustos ayında Bağdat’a aylık 60 tarifeli seferi bulunan Irak Havayolları 60 ek sefer düzenleyerek tarihi bir başarıya imza atmıştı. Uçakların planlandığı saatte ve zamanda uçması ise yolcular tarafından büyük takdir toplamıştı.


Daha önce sadece İstanbul’dan Irak’a seferleri bulunan Irak Havayolları, son bir yıl içerisinde Ankara, Antalya ve Gaziantep uçuşlarını başlattı. İstanbul’dan İstanbul-Bağdat arası karşılıklı her gün uçuş yapılırken, Erbil’e haftada 3 gün, Basra ve Necef’e haftada iki gün karşılıklı sefer düzenleniyor. Süleymaniye’ye ise yaz aylarında karşılıklı 2 gün sefer bulunuyor. Ankara’dan ise Bağdat ve Erbil’e haftada iki gün sefer düzenleniyor. En son açılan Gaziantep-Erbil arası uçuşlar ise bölgede büyük memnuniyetle karşılandı.

Mevcut uçak filosunu da yenileyen Irak Havayolları, yeni nesil Boeing 737-800 tipi ve Boeing 787 Dreamliner tipi uçaklarla çok sayıda yurtdışı uçuşlarına da başladı. Türkiye, Almanya, İngiltere, İsveç, Danimarka, Mısır, İran gibi 26 yurtdışı noktasına uçuşu bulunan Irak Havayolları yakın bir gelecekte, Çin ve Azerbaycan uçuşlarına da başlayacak.

Foto altı: Sözleşme uzatılması imza törenine Irak Havayoları Genel Müdürü Kaptan Saad Mehdi Al Hafaci (sol başta), Miad Tur Genel Müdürü Şebnem Aslı Topçu, Irak Havayolları Genel Müdür Yardımcısı Abdulmecid Al Amiri ve Miad Tur bilet satış sorumlusu Neval Derveş katıldı.

Miad Tur, Irak Havayolları ile sözleşmesini 5 yıla uzattı
Miad Tur, Irak Havayolları ile sözleşmesini 5 yıla uzattı
Miad Tur, Irak Havayolları ile sözleşmesini 5 yıla uzattı
Miad Tur, Irak Havayolları ile sözleşmesini 5 yıla uzattı
nun trade
miad tur
kadran turizm
mercan tarım
tracemark-logo